elektro gadget

Miesięczne archiwum: Grudzień 2020

Zaryzykujmy odważne sesje. Co radzą fachowcy

Normą jest, że państwo młodzi namawiani są na zdjęcia z momentu przyszykowań do ślubu, z błogosławieństwa, z ceremonii oraz następnie już z wesela, a do tego jeszcze wplatany jest plener. Poza tym wiadomo, iż im więcej zdjęć tym zabawniej, a dodatkowo jeszcze zakładamy, że fotograf będzie umiał uchwycić każdego bawiącego się przynajmniej na paru różnych ujęciach. Lecz coraz częściej przytrafiają się ujęcia nieprawdopodobne, a wręcz niesamowicie pikantne.

Czytaj dalej

Trafione upominki na wielkie święta

Im bliżej lata tym więcej zaproszeń na wszelkiego rodzaju okazje. Wesele, komunia, imieniny, rocznica – sporo z nich, zważywszy na temperaturę, z pewnością będzie mieć miejsce w plenerze. Na pewno przygotujemy sobie odpowiednie ciuchy na te okazje, ubierzemy elegancki, wizytowy strój. Następną sprawą, o którą musimy zadbać są podarunki.
Czytaj dalej

Upominki dla niemowlaka

Gdy na świat przychodzi małe dziecko wtedy dopiero, co upieczeni rodzice, rodzina jak i znajomi są pełni radości. Przychodzi również , gdy wszyscy odwiedzają rodziców i ich niemowlaka. Niezbędny będzie też prezent dla niemowlaka, a z tym możemy mieć problem. Osoby, które nie są rodzicami mają kłopot z dziecięcą rozmiarówką, ale możemy powiedzieć osobie sprzedającej w sklepie, że niemowlę ma ileś tam dni, wtedy na sto procent sprzedawca nam pomoże.

Czytaj dalej

gry komputerowe – zobacz