elektro gadget

Perfumy idealne na ciepłą porę roku.

Kobieta ubrana w kuszący zapach to ta najbardziej – seksowna. Nie bez powodu perfumy są zatem tak istotną częścią kobiecej kosmetyczki. Dla delikatnych i romantycznych dusz powstały perfumy Calvin Klein Truth, która swoją lekkość zamknęła w prostym i luksusowym flakoniku. Prosta, szklana, z elementami metalowymi butelka idealnie koreluje z zapachem i świetnie prezentuje się na toaletce i w damskiej torebce. Dzięki takiej formie perfumy zabrać można wszędzie ze sobą bez obaw, że flakon nie zmieści się do torebki czy kosmetyczki.

Perfumy

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Zapach został wykreowany z myślą o subtelnych i seksownych kobietach, które kochają romantyczną aurę, a spokój duszy, serca i ciała jest dla nich niezwykle istotny. Calvin Klein Truth urzeka prostotą opakowania, jego flakon jest bardzo minimalistyczny. () Sam zapach przypomina swoją lekkością i orzeźwieniem – wiosenny poranek.

Będzie nam miło, jeśli poświęcił kilka bezcennych chwil i przejrzał nowy post na ten temat. Pod widniejącym linkiem czeka na Ciebie ciekawy fakt.

Calvin Klein Truth należy do tych rzadkich woni, które łączą w sobie niezwykłą delikatność z wszechogarniającą zmysłowością. Calvin Klein Truth to cała prawda o otaczającym nas pięknie natury. To zieleń natury – zieleń niebywale soczysta, intensywna, wilgotna od rosy – piękna, bo naturalna. Wyraźnie czuć też koniczynę, bambus i cytrynę. Oprócz akordów zieleni i cytryny, czuć też lekko wyczuwalną wanilię, która doskonale dopełnia ten zapach. Kwiatowe aromaty tworzą zatem wspaniałą i delikatną woń. Zapach jest zatem lekki, elegancki, zmysłowy, dodający energii, a jednocześnie ożywczy. Relaks i spokój – takie emocje towarzyszą każdorazowemu psiknięciu. Perfumy otulają skórę przez długi okres, pozostawiając duszę i ciało w harmonii. Woń działa na wszystkie zmysły i subtelnie pobudza do działania, dodając energii i radości każdego dnia. Ta woda toaletowa przeznaczona jest szczególnie na dzień w lecie, gdyż zapach ten odświeża, pozostawiając delikatną mgiełkę. Calvin Klein Truth przeznaczony jest dla nowoczesnych, aktywnych kobiet, do noszenia przede wszystkim w dzień – do pracy czy na zakupy. Za sprawą ekscytująco kobiecej kompozycji zapachowej Truth stworzysz w każdym miejscu na świecie i o każdej porze – bardziej bezpośrednią atmosferę pełną kokieterii, intymności i pewności siebie.

markowe perfumy

Autor: Jimmy Baikovicius
Źródło: http://www.flickr.com
Calvin Klein Truth – to pierwszy zapach znanego projektanta, który nie pobudza, lecz uspokaja. Odznacza go kontrast uzyskany dzięki połączeniu zielonej świeżości ze słodko – korzennym, ciepłym i niezwykle trwałym aromatem zapachowym. Trwałość produktu jest jak najbardziej zadowalająca, długo utrzymuje się na skórze. Cena perfum jest bardzo przyjazna.
gry komputerowe – zobacz