elektro gadget

PCModder.pl czyli wszystko o Twoim PC

Tworzony z pasją portal entuzjastów sztuki komputerowej. Na stronie znajdziecie interesujące informacje z e-świata a wśród nich: newsy, recenzje, porady, testy. Serwis to częste aktualizacje i bieżące newsy z cyfrowego świata.

Kolor do wyboru Eee PC 1015PEM

Autor: Asus
Źródło: Asus
W kategorii Artykuły można znaleźć recenzje, porady i felietony dotyczące Internetu, oprogramowania i sprzętu. Przetestujemy sprzęt, napiszemy o zagrożeniach dla Waszego komputera, polecimy jaki kupić sprzęt. Na bieżąco obserwujemy trendy w świecie komputerów i komentujemy aktualne wydarzenia.

Kategoria Newsy to z kolei nowinki techniczne dotyczące sieci, sprzętu i oprogramowania. Jeśli pojawi się jakaś nowość w Internecie, możecie być pewni, że nie przejdziemy obok tego bez komentarza. Powiadomimy Was o nowych modelach monitorów czy kart graficznych, napiszemy o najnowszych wersjach oprogramowania.

Kategoria Testy to raj dla graczy. precyzyjnie sprawdzimy co mogą nowe modele kart graficznych, układów chłodzenia czy dysków twardych. Czy da się wyciągnąć z nich tak wiele, żeby bajeczne graficznie gry działały przy ustawieniu najwyższych detali? Właśnie tutaj dostaniecie odpowiedzi na te i inne pytania.

gry komputerowe – zobacz