elektro gadget

zakup

Jak właściwie zadbać o nowy telefon komórkowy?

W dzisiejszych czasach już właściwie każdy ma własny telefon komórkowy – zazwyczaj jest to telefon o dużym wyświetlaczu, tak zwany smartfon. Jeśli Ty także taki masz, z pewnością wiesz dobrze, jak bardzo wygodny jest tego typu telefon – na wielkim wyświetlaczu widać praktycznie wszystko. Jednocześnie jednak tak duże telefony są bardziej podatne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia – czy wiesz teraz, jak właściwie dbać o swój telefon?

Czytaj dalej

Efektowna i modna ochrona telefonu

W świecie, gdzie niepotrzebne przedmioty nie są naprawiane, lecz po prostu wyrzucane, kwestie wiążące się z telefonami komórkowymi są wyjątkowe: Przechowujemy je w specjalistycznych pokrowcach, w wypadku awarii nawiedzamy serwisy, kupujemy zamienne obudowy, wymieniamy baterie i tak dalej.

Czytaj dalej

Po co tak naprawdę zakładać etui do telefonu?

Obecnie praktycznie każdy ma własnego smartfona – producenci telefonów niemal prześcigają się w tym, kto z nich wyprodukuje większy telefon. Jeśli Ty także masz smartfona, bez wątpliwości zauważyłeś, że dużo ludzi kupuje wszelkiego rodzaju dodatkowe obudowy na swe telefony. Czy zastanawiałeś się kiedyś, po co tak naprawdę zakładać obudowę na swojego smartfona?

Czytaj dalej

gry komputerowe – zobacz