elektro gadget

Kilka wyjątkowych namiarów na niecodzienne upominki okolicznościowe

Na urodziny kupujemy bratu prezenty, które sami pragnęlibyśmy otrzymać. Takie są przynajmniej wyniki przeprowadzonych badań. A spośród najchętniej kupowanych prezentów można wymienić: kwiaty w donicach, kosmetyki, podkoszulki bawełniane ze śmiesznymi nadrukami, słodycze, alkohol. Jednak w niektórych przypadkach ofiarodawcy zechcą wykazać się większą pomysłowością i zafundować jubilatom coś ekstra, na przykład lot widokowy.

szybowce

Autor: Aleksander Markin
Źródło: http://www.flickr.com
Taki prezent na 100% wzbudzi niemalże skandal i zdumienie. Jedni zaniepokoją się, bo świetnie wiedzą, że nie udadzą się na taką wycieczkę, a inni ucieszą się, bo kochają podziwiać malownicze plenery: sosnowe lasy, pola uprawne zasiane żytem, łąki pełne bławatków, prawie bezdenne wąwozy i strzeliste góry. Taki lot widokowy najlepiej zaplanować jesienną porą, kiedy liście przyoblekają kolor niedojrzałej pomarańczy i drogocennego rubinu. Przy okazji można zrobić niepowtarzalne fotografie z lotu ptaka, które na pewno zajmą najważniejsze miejsce w rodzinnym klaserze lub od razu trafią na Facebooka.

pokaz szybowców

Autor: Dave Crosby
Źródło: http://www.flickr.com

Sporą dawkę mocnych emocji zapewni lot szybowcem – dojmujące reakcje gwarantowane. Ten, kto ma lęk przestrzeni, uradowany nie będzie. Być może jednak taka osoba zechce udowodnić innym, że potrafi stanąć oko w oko z własną słabością.

Czy któreś komentarze na temat (http://www.scootive.pl/wszystko-o-systemach-kompresji) naszego wpisu Cię zainteresowały? Więc będzie nam niebywale przyjemnie, jeżeli dopiszesz do nich też swe opinie.

Przy okazji zaimponuje znajomym i członkom załogi lotu, wykazując się nie lada bohaterstwem. Po starcie odwrotu już nie będzie, ale czarodziejska moc fauny i flory podziwianej z góry będzie prawdziwie kojąca.

Karnet na lot szybowcem można bez chwili zastanowienia podarować młodej parze. Szczególnie młode osoby są ciekawe świata i otwarte na niebanalne pomysły. Wspólnie przeżyta podniebna przygoda będzie miłą i bardzo długo wspominaną pamiątką. Najprawdopodobniej państwo młodzi zrobią sobie nawet zdjęcia (czytaj dalej zdjęcia biznesowe wrocław) w takim niezwykłym plenerze, który kojarzy się z żeglugą powietrzną, samolotami, a niektórym może nawet przywodzi na myśl latanie na Księżyc.
Na tym lista zwariowanych pomysłów się nie kończy. Równie dobrze można przecież sprezentować jubilatom skok na linie z wysokiego mostu lub kilka przejazdów szybkimi kolejkami w osiedlowych wesołych miasteczkach. Wybór prezentów jest całkiem spory, a wszystko zależy od osobowości ofiarodawcy i jego pomysłów na życie.
gry komputerowe – zobacz