elektro gadget

Prezent na rocznicę? Teraz to proste – prezentokracja.pl

Specjalna okazja? prezent na urodziny mamy – tylko problem wciąż ten sam – nie mam pomysłu na upominek. Od jakiegoś czasu w internecie istnieje fajny portal, który jest idealnym rozwiązaniem tego typu zmartwień i prezent na rocznicę nikomu już nie spędzi snu z powiek.

Lot balonem

Autor: tchago
Źródło: http://sxc.hu
Portal został założony z myślą o tych wszystkich, którym akurat brakuje pomysłu na niepowtarzalny prezent. Imieniny taty a Ty znów zastanawiasz się czy tato wolałby dostać kolejny zestaw koszul czy znów te same ubrania? Jeśli chcesz sprawić swoim bliskim prawdziwą niespodziankę i zapewnić im niezapomniane wrażenia z pewnością znajdziesz coś spośród kilkuset propozycji – .

Umieszczona na portalu wyszukiwarka umożliwia prosty wybór prezentu z danej kategorii oraz z określonego przedziału cenowego. Jeśli np. myślisz już o czymś szczególnym lub wiesz o czym marzy twoja bliska osoba wystarczy wpisać charakter prezentu i miasto np. lot balonem a natychmiast zostaniemy przeniesieni do kategorii z prezentami jakich szukamy.

Chcąc podarować komuś oryginalny prezent wystarczy tylko zdecydować się na 3 proste kroki. Na początku wybieramy rodzaj i charakter upominku bądź niespodzianki oraz wybieramy sposób płatności. Następnie możemy już wydrukować specjalny bon i podarować ważnej dla nas osobie nasz prezent. Krok trzeci to rezerwacja terminu i miejsca odpowiadającego obdarowanej osobie – znacznie więcej znajdziesz na www. Wybór prezentu z bazy portalu to z pewnością nie tylko ciekawa niespodzianka ale i szansa na niezapomniane wrażenia. Jeśli marzeniem twojego brata od zawsze było np. nurkowanie Wrocław, Kraków, Warszawa czy inne miasta będą wspaniałym miejscem na weekendową wycieczkę i uczestnictwo w ciekawym kursie.

Umieszczone na stronie kategorie ułatwiają nam wybór. Nasz podarunek może np. gwarantować mocne wrażenia lub odkrywać pasje. Kolejna kategoria to wspólne przeżycia. W niej znajdują się oryginalne propozycje na spędzenie czasu we dwoje lub np. wspólnie z przyjaciółmi. Dzięki portalowi możesz wybierać niepowtarzalne i oryginalne prezenty – , Trójmiasto czy Stolica to tylko niektóre miasta, w których bliska nam osoba może udać się na kurs gotowania, lekcje tańca, spędzić dzień w luksusowym SPA lub wspólnie z Tobą i przyjaciółmi wybrać się na Paintball. – od teraz Twój wyjątkowy pomysł na prezent!
gry komputerowe – zobacz