elektro gadget

Audiobook to wspaniała alternatywa dla książki czytanej. Tym bardziej jak można posłuchać interesującej historii

Dla każdego coś konkretnego, można pomyśleć, jak zaczniemy analizować rynek czytelnictwa. Jeśli chodzi o gatunki literackie, to mamy praktycznie wszystko, podobnie jest z beletrystyką czy pozostałymi rodzajami wydawnictw, jak poradniki. Ponadto, ten rynek nie opiera się jedynie na książkach czytanych normalnie, gdyż coraz większego znaczenia zyskują wydawnictwa elektroniczne jak e-book, lub książka mówiona, czyli audiobook. Szczególnie ten drugi typ to ciekawe rozwiązanie dla ludzi, którzy uwielbiają słuchać historii.

audiobook

Autor: Denise Krebs
Źródło: http://www.flickr.com
Kto z nas tego nie lubił? Słuchanie opowieści to niezwykła i cudowna historia naszego dzieciństwa. Czy to opowieści opowiadane przez dziadka i babcie, czy powieść czytana przez rodziców. To okres, jak jeszcze nie umieliśmy czytać lub byliśmy dopiero na początku edukacyjnej ścieżki. Ale to czas jedyny w swoim rodzaju, gdyż jako dzieci odmiennie odbieraliśmy świat, byliśmy wieloma zagadnieniami zauroczeni, jednocześniewystraszeni, wzruszeni, faktycznie zaś była dla nas bardziej barwna niż aktualnie. Dzięki temu, że sami nie musieliśmy składać literek byliśmy w stanie nastawić nasze zmysły na samą opowieść, powolutku więc zanurzaliśmy się w ten niesamowity świat. W dorosłym życiu każdy z nas utracił ten cenny kawałek świata.

Książki najczęściej czytamy, tak więc audiobook to dobry pomysł na powrót do dziecinnych lat, na powrót do miłej czynności, którą jest wygodna pozycja, na leżąco czy na siedząco i wsłuchiwanie się w ciepły głos lektora.

Czy spodobała Ci się najnowsza treść (https://stojo.pl/pocket) w powyższym artykule? Masz chęć na kolejne? Zatem nakłaniamy Cię do sprawdzenia naszej nowej strony.

Dzisiaj jest idealna okazja, żeby odkryć audiobooka – książka Nieśmiertelni Severskiego. Preferujesz dobre, ciekawe, wciągające historie.

audiobooki

Autor: Robert
Źródło: http://www.flickr.com

Ta pozycja książkowa Cię zachwyci. To opowieść o ekipie Konrada Wolskiego, która odkrywa ściśle tajne informacje. Co więcej, dotyczą one miejsca najbardziej tajemniczego, zamkniętego i groźnego – Korei Północnej. Tajne informacje dotyczą rzekomych eksplozji ładunków jądrowych, jakie zostały wytworzone na terenie Iranu, czyli też w nieprzyjacielskim, nieobliczalnym kraju. Przed ekipą bardzo ciężka misja.

Czy zdołają ocalić świat? Czy wygrają wyścig z czasem? Od samego początku do końca książki ta książka trzyma w napięciu, ponieważ akcja zmienia się w najmniej oczekiwanej chwili, a co więcej książka jest rewelacyjnie napisana. Nadstaw więc swoje uszy, poczuj się komfortowo i zanurz się w miłym głosie lektora. Powróć do czasów dzieciństwa, gdy jako dziecko z wielką uwagą, z wypiekami słuchałeś niezwykłych opowieści.
gry komputerowe – zobacz