elektro gadget

Tort ślubny – czym trzeba kierować się w czasie jego wybierania?

Tort ślubny to bardzo istotny fragment całego wesela. W toku jego wyboru niewątpliwie trzeba zwrócić uwagę na dwie najważniejsze rzeczy – jego smak oraz image. Stosownym pomysłem jest umówienie się na degustację kilku różnych tortów, dzięki czemu łatwiej wybierzemy ten, który będzie nam pasować. Wybranie smaku tortu bez degustacji zdoła okazać się błędem, albowiem nawet jeśli zdecydujemy się na tort czekoladowy albo waniliowy zdoła się okazać, że będzie on mdły, za słodki czy zbyt gorzki. Właśnie dlatego degustacja tortu ślubnego jest tak istotna. Dzięki temu znajdziemy smak, jaki najbardziej będzie nam odpowiadać.

ślub

Autor: JASON 蕭
Źródło: http://www.flickr.com

Wygląd tortu jest niemniej istotny. Bezspornie winien on pasować do koncepcji ślubnej. Możemy zdecydować się na biały, wspaniały tort ślubny, aczkolwiek coraz więcej Par Młodych organizuje wesela z decydującym motywem kolorystycznym. Jeśli na naszym weselu rządzi błękit, fiolet albo czerwień to na pewno tort – http://tort-artystyczny.pl/ ślubny również winien odzwierciedlać ów motyw. Cukiernie prześcigają się współcześnie w wymyślaniu coraz to nowszych, bardziej pomysłowych tortów (polecamy przejdź po tym linku) ślubnych. Rozmaite zdobienia, kolory, kształty – obecne torty można nazwać żywymi dziełami sztuki. Bez wątpliwości powinno się poświęcić nieco czasu na to, aby znaleźć ten wymarzony, najpiękniejszy i równocześnie wyśmienity tort – kliknij tutaj. Nie sugerujmy się wyłącznie zdjęciami w Sieci!

ślub

Autor: Simon Watson
Źródło: http://www.flickr.com

Zawsze indywidualnie udajmy się do danej cukierni i zobaczymy nie tylko portoflio, lecz też już stworzone torty, jakie są przystępne w ofercie. Zdjęcia nie zawsze oddają prawdę, zatem sugerowanie się jedynie zdjęciem zdoła okazać się zgubne. Jeśli w Dniu Ślubu nie chcemy zastać ciężkiej niespodzianki oraz ujrzeć tortu, jaki w ogóle nie odpowiada naszym oczekiwaniom oraz naszemu zamówieniu – dobrze przyłóżmy się do odszukania promowanej, biegłej cukierni. Należałoby również zapoznać się z opiniami Klientów, jacy zamawiali torty ślubne z danej cukierni.

Doczytaj:

gry komputerowe – zobacz