elektro gadget

Kiedy tani telefon może być dobry?

Decydując się na wybór smartphonu często oczekujemy, iż małych koszem możemy nabyć sprzęt, który będzie posiadał wiele funkcji, dobre parametry i tym samym będzie niezawodny. Poruszając się w obszarze cenowym do 500 zł, można nabyć całkiem dobry sprzęt, ale również łatwo możemy się zawieść. Smartfon do 500 zł to trudny wybór. Szczególnie, gdy oczekiwanie klienta są wysokie, a na sprzęt z górnej półki zdecydowanie nas nie stać. W tym wypadku zostaje nam proponują producenci.

smartfony

Źródło: http://www.flickr.com
Na pewno musimy się w tym wypadku przygotować na kompromisy, gdyż sprzęt z takiej półki cenowej nie może odpowiadać oczekiwaniom wobec najdroższych sprzętów. W kwocie 500 zł można jednak znaleźć dobry sprzęt. Przykładem może być Motorola Moto X Play.

Ten smartphon nie jest może urządzeniem mały i leciutkim, ale na pewno ma swoje atuty.

Jeżeli masz ochotę wiedzieć więcej, to obejrzyj informacje (http://sklep.doko.pl/pl/p/Inwerter-trojfazowy-3PH-SE50K-wiFi-SOLAREDGE/31875). Są one na kolejnej stronie, którą opracowaliśmy pod poniższym linkiem.

Ma spore rozmiary, ale to w niczym nie przeszkadza, jest bowiem poręczny, a tylna obudowa jest tak przemyślana, iż specjalne wykończenie sprawia, że urządzenie nie wypadnie nam bez kontroli z dłoni. Szkło ekranu to Gorilla Glass 3, zapewnia wysoką odporność na zarysowania i zniszczenia.

Model Motorola Moto X Play to nie jedyne dobre urządzenie dostępne w kategorii tak zwanej budżetowej i spełniający oczekiwania jako smartfon do 500 złotych. Trzeba jednak mieć na uwadze, że ekran w takich smartfonach nie będzie miał nigdy doskonałej jakości, rozdzielczość ekranu nie będzie gwarantowała rewelacyjnych efektów. Jednak dla osób, które kierują się kryterium ceny, a nie oczekują od smartphona niczego więcej, poza wygodnym wykonywaniem i odbieraniem połączeniem, korzystaniem z siedzi czy od czasu do czasu zrobienia zdjęcia, inwestycja ta będzie odpowiednia.

Dla użytkowników podchodzących do smartfonu przede wszystkim praktycznie, kluczową kwestią będzie trwałość baterii. Rodzaj systemu na jakim pracuje smartfon, będzie istotny dla osób, które pod takim sprzęcie oczekują już trochę więcej. Jeżeli zamierzamy korzystać z wielu aplikacji, powinniśmy wziąć pod uwagę rozmiar pamięci jaką oferuje smartfon. Po przeanalizowani oczekiwań cenowych oraz wymogów stawianych smartfonowi, można wyróżnić odpowiednie oferty dostępne na rynku.
gry komputerowe – zobacz