elektro gadget

Aspekty, na które trzeba zwrócić uwagę wyszukując mieszkania?

Wybór odpowiedniego mieszkania to nie lada zadanie. W tym wypadku nie wolno działać szybko i pochopnie, bo może wiązać się to z kiepskim skutkiem. Wybór miejsca do życia, bez różnicy w jakim jesteśmy wieku i gdzie jesteśmy, powinien być przeprowadzany rozważnie. Oto niedługi tekst o tym, na co patrzeć i na co uważać, kiedy szukamy mieszkania.

Wrocław zawiera coraz tańsze mieszkania (np.

Kiedy klikniesz na oryginalny tekst (http://www.lamalama.pl/dzianiny.html), zobaczysz, że zawiera podobne wiadomości na opisywany wątek – te dane wciągną Cię zupełnie.

). Wśród szukających zauważalnie często wybierane są lokale 2-3 pokojowe, gdyż ich opłata za nie jest jedynie nieco wyższa od tej, którą trzeba wyłożyć na garsonierę. To dobry wybór dla mieszkających ze znajomymi studentów lub dla osób rozważających założenie rodziny. Drugą możliwością może być dom jednorodzinny. Trwający krach na rynku nieruchomości sprawił, że ceny zmniejszają się z dnia na dzień. Kryzys obserwuje się od paru miesięcy, najbardziej nasilił się w maju tego roku. Analizy mówią, że to potrwa dłużej.


Wyświetl większą mapę

Rozglądając się za lokum należy uważnie przyglądnąć się dzielnicy. Wrocław jest bardzo rozległym miastem, więc pożądane jest odpowiednio skomunikowane osiedle. Na Psim Polu aktualnie są jedne z najmniej tanich loków, właśnie z winy tłoku na drogach i małej liczby kursów autobusów. Położenie ulegnie zmianie po budowie linii tramwajowej. Jeżeli kochamy spokój, zaleca się wybrać lokum na obrzeżach miasta albo też na słynącej z łąk i terenów zielonych Wielkiej Wyspie. Położone na niej osiedla Biskup i Sępolno zaliczają się do najbardziej prestiżowych, z czego zdaje sobie sprawę każdy deweloper Wrocław zawiera niestety niemało rejonów zadeptywanych i hałaśliwych, zatem odradzam wybór okolic stadionu i obwodnicy (hałas prac konstrukcyjnych) i ścisłego środka miasta.

I na koniec jeszcze małe pytanie – kamienica czy peerelowski blok? Oczywiście, że to pierwsze. Wybierając stare budownictwo należy pamiętać koniecznie o montowanych w nim piecach kaflowych. No i oczywiście o drogich remontach.
gry komputerowe – zobacz