elektro gadget

Trafione upominki na wielkie święta

Im bliżej lata tym więcej zaproszeń na wszelkiego rodzaju okazje. Wesele, komunia, imieniny, rocznica – sporo z nich, zważywszy na temperaturę, z pewnością będzie mieć miejsce w plenerze. Na pewno przygotujemy sobie odpowiednie ciuchy na te okazje, ubierzemy elegancki, wizytowy strój. Następną sprawą, o którą musimy zadbać są podarunki.

W dużej ilości przypadków, zarówno rodzice pociech, których uroczystość celebrujemy jak i panna młoda czy jubilaci wolą dostanie gotówki w kopercie – jest to komfortowe zarówno dla zaproszonych jak i samych obdarowanych. Lecz przy tak mało osobistym darze, dobrze sprezentować coś jeszcze od siebie. Oto parę pomysłów na drobne, dodatkowe upominki. Wesele i urodziny

prezent

Autor: daveoratox
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli obdarowanymi ludźmi mają być bliskie nam, pełnoletnie osoby nie będziemy mieć większego problemu z wyborem podarku. Pora roku na pewno sprzyja aby przynieść aromatyczne, wiosenne kwiaty, połączone w ciekawym bukiecie. Sprawdź: . Jednak co niektórzy nie życzą sobie takich prezentów, ze względu na duży problem z wyrzucaniem wyschniętych roślin. Kolejną alternatywą jest alkohol. Butelka, dobrego, wytrawnego wina, to zawsze dostojny i trafiony pomysł. Jest on zwłaszcza uniwersalny, w przypadku kiedy wybieramy się do osoby niezbyt nam znanej, o której gustach nie mamy wiedzy.

wesele

Autor: porsche_chen2009
Źródło: http://www.flickr.com

Trzeba pamiętać, aby wybrać najlepszy towar, jeśli dobrze poszukamy, możemy go znaleźć w bardzo atrakcyjnej cenie. Wino wina bezalkoholowe trzeba oczywiście odpowiednio zapakować. Jeśli jesteśmy zaproszeni przez amatorów beletrystyki, możemy postarać się o jakąś ciekawą pozycje wydawniczą. Trzeba dyskretnie się dowiedzieć, co nasi obdarowani mają na swojej półce, aby bezwiednie nie zdublować tomu. Ten pomysł sprawdzi się tylko w przypadku, kiedy znamy zapatrywania zapraszających nas osób, nie każdy bowiem ucieszy się z takiego upominku i czym prędzej go odda. Chrzest i komuniaW przypadku podarunków dla najmłodszych sytuacja ma się inaczej. Pewnie, wiosenne kwiaty również się sprawdzą, jednak uradują bardziej rodziców dziecka niż je osobiście.

Prezenty na chrzest są szczególnie trudny. Zobacz więcej informacji: tutaj. Zawsze możemy zakupić w złotą biżuterię, jest to podarunek dość kosztowny, ale stanowi całkiem niezłą inwestycję. Jeżeli nie będzie się podobać dziecku gdy dorośnie, zawsze może zwrócić go do jubilera i zamienić na cos ładniejszego, bowiem szlachetne kruszce nigdy nie tracą na cenie. Dla dzieci celebrujących komunię święta. także możemy zakupić biżuterie, ale tutaj sprawa jest prostsza. Można podarować jakiś smaczny i pożywny komplet łakoci, który ucieszy zapewne każdego malca. Dodatkowo możemy sprezentować zaproszenie na ciekawy spektakl w kinie lub teatrze, koniecznie przeznaczony dla młodszych widzów. Trzeba jedynie pamiętać, aby bilet był podwójny, aby dziecko nie było zobligowane udać się tam w pojedynkę.
Nabycie podarunków na ważne, życiowe uroczystości, zawsze spędza nam sen z powiek. Martwimy się co ofiarować jako prezenty na chrzest, czy piękne, wiosenne kwiaty spodobają się pannie młodej? Dlatego dobrze uprzednio zrobić niewielki rekonesans, aby zmniejszyć ryzyko wpadki.
gry komputerowe – zobacz