elektro gadget

Jak obecnie rośnie rynek smarftonów i telefonów komórkowych, jakie trendy na nim panują.

Rynek urządzeń z ekranami dotykowymi rośnie w ogromnym tempie. W ciągu roku w krajach całego świata sprzedają się miliony urządzeń tego typu, a co kilka miesięcy pojawiają się kolejne odsłony najpopularniejszych serii.

pieniądze

Autor: Rikard Fröberg
Źródło: http://www.flickr.com

Każda nowa premiera budzi wiele emocji, a chyba największe będą dotyczyć firmy Apple. W części krajów smartfony z charakterystycznym nadgryzionym jabłkiem mają ogromną popularność, a ludzie stoją niekiedy nawet po kilka dni w kolejce, żeby jako pierwsi kupić najnowszy iphone 8 – (przeczytaj informacje). Tak naprawdę smarftony Apple rozbudzały emocje już od najwcześniejszych modeli. Tak samo dokładnie wyglądało to w roku 2008, gdy ukazał się iphone3, ale też w latach późniejszych, gdy na rynek wchodziły kolejne modele. Przy innych firmach jest podobnie, na przykład rodzina Galaxy Samsunga również w błyskawicznym tempie znika z półek jak tylko się tam pojawi.
Ale na tak dużym rynku chętnych do zarobienia będzie znacznie więcej. Niektóre firmy konkurują nie tylko wielkością wyświetlacza i ilością pamięci, ale też nietypowymi funkcjonalnościami. Przykładowo kazam tv 4.5 na pierwszy rzut oka będzie wyglądał jak przeciętny, solidnie wyposażony smartfon oparty na Androdzie (pełen artykuł). Jednak tym, co go wyróżnia wśród innych to tuner DVB-T, który umożliwia oglądanie programów telewizyjnych.

Tak duża popularność telefonów i fakt, że się je coraz częściej zmienia, ma także wpływ na rynek związany z akcesoriami, który wzrasta w szybkim tempie.

Kliknij tu – ta unikalna strona internetowa (http://www.bmeters.pl/pl/rozliczanie_kosztow_zuzycia_wody_i_ciepla/180/) wzbudzi Twoje zainteresowanie. Znajdujące się na niej informacje dotyczą zbliżonej tematyki, co wpis, który właśnie czytasz.

Klienci kupują przede wszystkim kable, ładowarki i słuchawki, a także najróżniejsze etui i obudowy, na przykład takie jak iphone bumper.

gry komputerowe – zobacz