elektro gadget

Dokąd pożądane byłoby wybrać się na zakupy w Bytomiu

Jeżeli wybierasz się na zakupy do Bytomia to niewątpliwie powinieneś poznać parę miejsc, jakie bezspornie warto odwiedzić. W Bytomiu znajdziemy między innymi dużo atrakcyjnych galerii handlowych, w jakich znajduje się masa rozlicznych sklepów, z pewnością więc wskazane jest wybrać się do najpopularniejszych galerii w Bytomiu. Jakich?

Centrum handlowe

Autor: Dick Thomas Johnson
Źródło: http://www.flickr.com
Idąc na zakupy w Bytomiu bez wątpienia wskazane jest wpaść do Galerii Handlowej M1 Bytom. Znajdziesz tu liczne sklepy odzieżowe i obuwnicze popularnych marek, a także majętne zaplecze gastronomiczne i usługowe. Galeria M1 Bytom posiada naprawdę multum do zaoferowania, jest ogromnie rozległa, gustowna i znajduje się tu wiele fascynujących sklepów, gdzie kupisz przeczytaj więcej tutaj. Po zakupach możesz wybrać się na pyszną kawę lub pizzę, czy skorzystać z innego lokalu gastronomicznego, gdyż w tej galerii z pewnością ich nie brak.

Wózek z zakupami

Autor: Jeff Djevdet
Źródło: http://www.flickr.com

Sporą atrakcją w Bytomiu cieszy się również Agora Bytom, Galeria Handlowa, jaka na terenie Bytomia zaistniała dosyć niedawno. Od samego początku wzbudziła ona wielkie zainteresowanie, nic więc zaskaującego w tym, że sporo osób planując zakupy w Bytomiu wybiera się właśnie tam, aby kupić np. sprawdź polecaną stronę www. Agora Bytom to współczesna, ładna i niezwykle duża Galeria ( kohut-kamien.pl/galeria/ ) Handlowa, która znajduje się w samym centrum miasta na placu Kościuszki. Jest to miejsce, do jakiego wolno przyjść na wspaniałe zakupy, lecz nie tylko, gdyż Agora Bytom to także inwestycja kulturalna i rozrywkowa, znajdują się tu nie wyłącznie sklepy znanych marek, ale też liczne restauracje, kawiarnie i kina, na domiar tego możemy tu też odwiedzić galerię sztuki i śliczną kameralną salę widowiskową. Znajduje się tu również plac zabaw dla dzieci, na jakim pod opieką wykwalifikowanych osób wolno zostawić swoje pociechy na okres zakupów a także dzisiejszy muzyczny klub PIN-UP. Z pewnością zakupy w Galerii Agora Bytom okażą się kapitalnym przeżyciem, szczególnie, że mnóstwo sklepów oferuje liczne promocje, rabaty oraz bony, dzięki czemu niemało rzeczy możesz kupować po znacznie tańszych i bardziej dogodnych cenach.

gry komputerowe – zobacz