elektro gadget

Ochrona wyświetlacza komórki przedłuża żywotność telefonu komórkowego

Kiedy kupujemy telefon to niesamowicie o niego dbamy. Jednak po krótkim czasie to, co nowe powszednieje i nie zwracamy już tak uwagi, na to gdzie komórkę położymy i czy czasem jej nie porysujemy.
Ale, jeśli chcielibyśmy mieć nasz telefon przez dłuższy czas w świetnym stanie, to trzeba pomyśleć o tym, by go w jakiś sposób zabezpieczyć. Dobrym rozwiązaniem jest folia na telefon.

Jeżeli zaciekawiła Cię tego typu kwestia, bez obaw zobacz także to unikalne www (https://sklep.doko.pl/rozdzielnice-elektryczne), gdyż zobaczysz tam niezwykle ciekawe wiadomości.

Dzięki niej zyskujemy pewność, że wyświetlacz komórki się nie porysuje. Oczywiście może stać się i tak, że folia się odklei, w takiej sytuacji najlepiej zakupić następną folię. Bo kiedy kupujemy komórkę, to folia zazwyczaj jest na wyświetlaczu, ale jeżeli dostanie się pod nią powietrze, to również nie za estetycznie to wygląda i wtedy rzeczywiście dobrze zainwestować w kolejną. Bo taka folia faktycznie świetnie chroni wyświetlacz naszej komórki. Czytaj

telefon komórkowy

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com

Akcesoria do komórekDziś komórka stała się czymś bardzo powszednim. Mimo to nikt z nas nie będzie kupował kolejnego telefonu, co dwa miesiące, bo gdzieś nam się posiadany model porysował. Tak, więc świetnym rozwiązaniem są akcesoria na komórkę, czyli między innymi etui albo jakiś case. Tego typu akcesoria pozwalają utrzymać telefon w perfekcyjnym stanie. Sprawią też, że telefon się wyróżni. Oczywiście wszystko będzie zleżało od tego, jaki case wybierzemy, czy może, na jakie dokładnie etui postawimy. Rzeczywiście dobrze jest kupić coś w innym kolorze aniżeli czerń albo biel. Czarne etui doprowadzi do tego, że kobiety mogą mieć problem ze znalezieniem telefonu w torebkach, a gdy mowa o bieli, to jednak zbyt szybko się ubrudzi. Bo wiadomo, że telefon często kładziemy w różnych miejscach i szybko się on brudzi. A jeśli postawimy na jakiś żywy kolor to i telefon da się prędko znaleźć i nie będzie się owy pokrowiec na telefon prędko brudził. Takie akcesoria na komórkę są w różnych cenach. Tak, więc warto się rozejrzeć za czymś, co rzeczywiście będzie świetnie się prezentowało.


Bo oczywiście można posiadać więcej aniżeli jeden case, ale jeżeli żaden nie będzie konkretny, to telefon nie będzie właściwie chroniony i prędko przestanie wyglądać jak nowy. Jednak nie jedynie o estetykę tu chodzi, ale też o stan techniczny. Telefon dużej będzie sprawnie działał, jeśli będziemy go nosić w etui.

gry komputerowe – zobacz