elektro gadget

Propozycja firmy SIGMA

Sigma 17–50mm F2.8 EX DC OS HSM to jedna z newsów które w tym roku zaprezentowała firma Sigma. Parametry obiektywu podpowiadają, że może to być niezwykle dobry zamiennik obiektywu kitowego, jaki będzie przekazywał lepszą postać obrazu i lepsze cechy użytkowe. Pierścienie manualnego ostrzenia, również transformacje ogniskowej, są pokryte gumowa okleiną, która dostarcza bardzo dobry chwyt i pozwala na dokładne posługiwanie się nimi.

Aparat lustrzany

Autor: Pic Basement
Źródło: http://www.flickr.com
Obydwa są na tyle szerokie, że można z nich swobodnie korzystać nawet w rękawicach. Sigma 17–50mm F2.8 jest obiektywem, jaki oferuje optyczną stagnację filmu. Producent stwierdza jej efektywność na pułapie czterech stopni EV. Sigma 17–50mm F2.8 radzi sobie niesłychanie dobrze prawie w każdych warunkach. Wytwórca wyposażył Sigma w ultradźwiękowy napęd HSM napędzający autofocus, konsekwencją czego przebieg ostrzenia jest nieomal bezgłośny. Do zalet wypada zaliczyć przeznaczenie wewnętrznego ogniskowania, co sprawia, że w toku ostrzenia, rozmiary obiektywu i lokalizacja przedniej soczewki nie zmieniają się.

Sigma 17–50mm F2.8 – www to nienaganny towar firmy Sigma. Oferuje bardzo praktyczny zasięg ogniskowych w zestawieniu z ogromną światło siłą i optyczną statycznością filmu. Jest też strukturą umożliwiającą wysoki pułap jakości obrazu.

Na pewno wielką zaletą jest niewysoki pułap winietowania, niezwykle dobre przekształcenie szczegółów w środku kadru, małe anomalie chromatyczne i komatyczne, także stabilizacja obrazu. Sigma 17–50mm F2.8 jest obiektywem dobrym i cennym. Jest konstrukcją bardzo kuszącą i konkurencyjną, zawłaszcza jeżeli porównamy jego cenę do odrębnych obiektywów.

W zamian metalu, do budowy obiektywu użyto specyficzne dla Sigmy tworzywo sztuczne. Jest to materiał sztywny, jakiego matowa powierzchnia sprawia odczucie jakby była pryskana drobnym brokatem. Indywidualne części tubusu są ze sobą precyzyjnie powiązane, a kręgi pracują płynnie, dokładnie i z lekkim oporem. Dużą wartością Sigma 17–50mm F2.8 jest niezwykle dobra jakość utworzenia.https://www.logintrade.pl/e-procurement (zobacz https://www.logintrade.pl/e-procurement)Znamionuje go też wspaniała jakość i statyczność obrazu.

gry komputerowe – zobacz