elektro gadget

Urządzenia video do misji nadzwyczajnych- zadziwiające funkcjonalności

Zbliża się sezon zimowy. W miejscowościach górskich otwierane są sezonowe interesy związane ze sportami zimowymi. Do przyjęcia gości przygotowują się także właściciele hoteli. Warto również przed wyjazdem na przerwę świąteczną przygotować się osobiście. Kiedy wybieramy się na narty powinniśmy wcześniej zadbać o ich odpowiednią konserwację, przegląd butów narciarskich i regulację wiązań – tym bardziej jeżeli jedzie z nami mały człowiek. Wiadomo że dzieci rosną prędko i w buty z zeszłego roku mogą się nie zmieścić.

Phantom

Autor: Arne Krueger
Źródło: http://www.flickr.com

Rewelacyjnie by było jeślibyśmy odpowiednio wcześnie zadbali także o kondycję fizyczną, poświęcając minimum kilka tygodni na przygotowywanie naszego organizmu do wzmożonego wysiłku fizycznego. Na co dzień bowiem zwykle spędzamy większość naszego czasu w miejscu pracy, gdzie siedzimy przed komputerem, w związku z czym niektóre grupy mięśniowe pracują mniej bądź w ogóle. Gdy raptem w trakcie urlopu zmusimy się do większego wysiłku bez wcześniejszego przygotowania się, możemy uczynić sobie krzywdę.

Doskonałą sprawą byłoby, gdybyśmy systematycznie przez cały rok praktykowali sporty. Dzisiaj uzależnieni jesteśmy od kontaktów przez internet. Jest to o tyle proste, że posiadamy do dyspozycji praktyczne narzędzia. Zapełniają zatem portale społecznościowe zdjęcia ze spacerów, imprez familijnych bądź firmowych. Nie dziwi również fakt, że nasze wczasowe wyczyny sportowe chcemy nie tylko uwiecznić, ale również się nimi podzielić.

Tymczasem jeżeli nie jesteśmy fanami sportów ekstremalnych, podzielenie się wrażeniami z naszych eskapad nie jest takie proste. Zwyczajna kamera czegoś podobnego nie przetrzyma. Konieczna będzie wówczas kamera GoPro, bardzo mocna, zaprojektowana tak, by sprostać nawet najbardziej wymagającym warunkom pracy.

Ta oferta prowadniki kabli ruchomych jest niezwykle ciekawa i jeżeli szukasz większą ilość informacji na prezentowaną tu tematykę, to znajdziesz je tu.

Kamery sportowe są skonstruowane tak, by nawet przy znacznych prędkości (dajmy na to w czasie zjazdu na nartach) zarejestrować płynny, stabilny obraz. Kamera Dji Phantom ma również bardzo wytrzymałą obudowę. Prócz tego, to urządzenie jest rodzajem drona. Dzięki temu możemy nie tylko uwieczniać wyczyny sportowe. Może przydać się ono również fotografom, jacy muszą czasem wykonywać zlecenia w niełatwym terenie, na przykład fotografie ślubne na górskich szlakach.

gry komputerowe – zobacz