elektro gadget

Popsuła Ci się pralka czy lodówka? Zobacz, jak możesz oszczędzić trochę na naprawie!

Zepsuty sprzęt AGD czy RTV to zmora właściwie każdego z nas. Jeżeli się nad tym mocniej zastanowisz, dojdziesz bez wątpliwości do wniosków, iż zazwyczaj naprawa kosztuje sporo, a jednocześnie przy wizycie domowego fachowca nie zawsze masz pewność, iż będzie on w stanie naprawić dany sprzęt.

Jak w takich przypadkach sobie radzić? Na czym możesz zaoszczędzić?
OpenOffice.org

Autor: Grand Parc – Bordeaux, France
Źródło: http://www.flickr.com
Kupno części zamiennych
Jeśli sam nie znasz się na naprawach sprzętów AGD czy RTV, zdecydowanie lepiej się za to nie zabierać, lecz wezwać fachowca. Wybierając daną osobę, staraj się kierować na przykład opiniami przyjaciół lub pozytywnymi komentarzami w internecie. Jak jednak możesz oszczędzić na wzywaniu fachowca? Jeśli trzeba wymienić którąś część, zwyczajnie przejdź się do sklepu i kup ją osobiście – wtedy będziesz miał gwarancję, że naprawy AGD nie będą Cię kosztowały więcej niż jest to konieczne – sprawdź informacje. Jeśli zdecydujesz się na zamontowanie części przyniesionej przez fachowca, wówczas możesz być właściwie pewien, iż będzie ona znacznie droższa niż kupiona bezpośrednio w sklepie.
Spróbuj naprawiać sam!
wizerunek - pojazd

Autor: włodi
Źródło: http://www.flickr.com
Wystarczy, że kupisz niedrogi termostat do lodówki Polar lub inną część, która jest Ci niezbędna, a w sieci znajdziesz wiele informacji na temat tego, jk konkretnie ją wymienić. Jeżeli tylko nie masz dwóch lewych rąk, bez wątpliwości sobie z tym poradzisz! – przejrzyj

To zwykle rada skierowana do mężczyzn, kto jednak powiedział, iż w dzisiejszych czasach także i dziewczyny nie mogą być złotymi rączkami? Jeżeli chociaż trochę interesujesz się tego typu rzeczami i chociaż trochę się na tym znasz, a równocześnie masz trochę wolnego czasu, wówczas na pewno powinieneś spróbować dokonać naprawy osobiście.
gry komputerowe – zobacz