elektro gadget

Miesięczne archiwum: Maj 2020

Z czym wiąże się przetrzymywanie plików, w tak zwanej chmurze? W jaki sposób to wygląda oraz czy warto tak trzymać pliki?

W ostatnim czasie coraz bardziej popularne stają się sprytne rozwiązania technologiczne, jakie wpływają na lepsze funkcjonowanie każdego z nas. Szczególnie odnosi się to do funkcjonowania firm, w ten sposób mogą one oferować coraz lepsze usługi. Jednym z najbardziej znanych ostatnio zjawisk jest na przykład cloud computing. To aplikacje, ale również infrastruktura it, są dostarczane w formie usługi internetowej przy zastosowaniu luźnego modelu finansowego. Chmura taka dostarcza w związku z tym rozwiązań, dzięki jakim przedsiębiorstwo ma stałą możliwość dostosowywania technologii oraz narzędzi do aktualnych potrzeb.

Czytaj dalej

Znakomite kamery Sony Action Cam

Pasjonaci jazdy wyczynowej na rowerze wiedzą, którzy producenci zaoferować im mogą już teraz najwyższej jakości urządzenie nagrywające i która marka proponująca kamery o zróżnicowanej wielkości zapewnia najbardziej rozbudowane możliwości. Sporty ekstremalne są niezwykle wymagające technicznie oraz jeśli chodzi o finanse, biorąc pod uwagę sprzęt.

Czytaj dalej

Składnica harcerska – solidne oprzyrządowanie dla każdego harcerza

W składnicy harcerskiej odkryjesz szeroki i interesujący wybór akcesoriów i ubrań harcerskich, które bezsprzecznie okażą się idealnym wyborem dla każdego harcerza. Będąc w harcerstwie na pewno wypada posiadać odpowiednie wyposażenie. Jeżeli więc wyszukujesz podstawowego wyposażenia harcerskiego to zapoznaj się z obfitą ofertą składnic harcerskich, jakie takie wyposażenie oferują.

Czytaj dalej

Wakacje we Władysławowie

Władysławowo to duży port rybacki, popularny ośrodek wypoczynkowy oraz turystyczna baza dla turystów planujących udane wakacje nad Bałtykiem. Miasto położone jest u nasady Mierzei Helskiej – najdłuższego polskiego półwyspu (34 km) oddzielającego zatoki Pucką i Gdańską. Miasto obejmuje trzy nadmorskie kąpieliska takie jak: Karwia, Jastrzębia Góra, Chłapowo i Chałupy, które częściowo leżą na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego Czytaj dalej
gry komputerowe – zobacz