elektro gadget

Każdy komputer potrzebuje legalnego oprogramowania — szczególnie te, które są używane w pracy

W Polsce jest takie prawo, że każdy laptop, który jest wykorzystywany w biurach, powinien posiadać oryginalny program.
Pewnie wszyscy pamiętamy skandal i kompromitację, na jakie wystawiona była policja, gdy pewnego dnia okazało się, że pracują oni na lewym oprogramowaniu.

oprogramowanie

Autor: frankieleon
Źródło: http://www.flickr.com

Ścigają takie rzeczy pośród rodaków, a sami nie popisali się dobrym przykładem. Obecnie takiego rodzaju działania są już dość rzadkie. Wszystkie firmy wiedzą, że komputery, które są w budynku oraz używane są przez osoby tam zatrudnione, muszą mieć legalne oprogramowanie, ale również legalny system antywirusowy. To bardzo ważne.

Czy zamieszczony tu tekst jest dla Ciebie interesujący? Chcesz zgłębić więcej informacji na podobny temat? Zatem naciśnij tutaj (http://www.wybieram.axpo.com/slaskie/chorzow) i przeczytaj następny opis.

Trzeba trzymać na to rachunek oraz w razie kontroli pokazać, że wszystko jest zgodnie z prawem. Jeżeli zamawiamy oprogramowanie za jednym razem do kilkudziesięciu albo nawet kilkuset komputerów, to oczywiście można zapytać o rabat. Będziemy potraktowani jak wyjątkowi klienci. W takim wypadku przykładowo przedstawiciel handlowy firmy przyjedzie do nas, by przeprowadzić kurs z tego systemu. Będzie to zapewne dość użyteczne, ponieważ badania pokazują, że duża część ludzi nie wykorzystuje wszelkich możliwości, które daje dany program, gdyż po prostu o nich nie wiemy. Tego typu szkolenie może być również wykonane zdalnie.

Taka forma jest współcześnie dość popularna. Nie ma się co dziwić, przecież żyjemy w czasach ogólnej cyfryzacji. Zamawiając oprogramowania na laptopy firmowe, pamiętajmy o tym, że powinniśmy otrzymać także gwarancję.
gry komputerowe – zobacz