elektro gadget

Miesięczne archiwum: Październik 2020

Przewidywanie pogody

Zjawiska pogodowe, po mimo, że oglądane i doświadczane przez każdego z nas codziennie, nie są dokładnie zbadane a co za tym idzie niejednokrotnie dla dużej liczy osób pozostają enigmatyczne i tajemnicze. W jaki sposób powstaje tęcza Dlaczego piorun nie trafia w jedno miejsce 2 razy Czy można przewidzieć gradobicie?

Czytaj dalej

Wybierz odpowiedni ekran LED dostosowany do swoich wymagań

Ekran led to niewątpliwe udogodnienie dla wszelakich wielbicieli wrażeń na wielkim ekranie na które można sobie pozwolić w domowym zaciszu. Obraz jaki proponują aktualnie dostępne w punktach RTV ekrany umożliwia na optymalny komfort użytkowania, umożliwiający w szczególności najbardziej oczekującym wrażeń widzom cieszyć się wspaniałym obrazem o bardzo dużych rozmiarach a wśród nich propozycjetakie jak np. o przekątnej ekranu 60 cali (152 cm).

Czytaj dalej

Perfumy idealne na ciepłą porę roku.

Kobieta ubrana w kuszący zapach to ta najbardziej – seksowna. Nie bez powodu perfumy są zatem tak istotną częścią kobiecej kosmetyczki. Dla delikatnych i romantycznych dusz powstały perfumy Calvin Klein Truth, która swoją lekkość zamknęła w prostym i luksusowym flakoniku. Prosta, szklana, z elementami metalowymi butelka idealnie koreluje z zapachem i świetnie prezentuje się na toaletce i w damskiej torebce. Dzięki takiej formie perfumy zabrać można wszędzie ze sobą bez obaw, że flakon nie zmieści się do torebki czy kosmetyczki.

Czytaj dalej

gry komputerowe – zobacz