elektro gadget

Miesięczne archiwum: Kwiecień 2019

Wynalazki, które zmieniają nasze życie. Czy możemy tak stwierdzić o dronach? Z pewnością tak!

Technologia zadziwia nas każdego dnia, bo cały czas możemy usłyszeć o czymś innowacyjnym, odkrywczym, o czymś co wydaje się rewolucyjne. I takie właściwie jest, lecz krótkim czasie robi się znacznie bardziej znane. Tak powiedzmy było z narzędziami, które już prawie każdy posiada, jak komputery, tablety czy smartfony. Czy identycznie będzie z całkiem nowymi i intrygującymi wynalazkami, jak drony?

Czytaj dalej

Jesteś właścicielem Playstation zobacz skąd wziąć gry

W różne gry gra obecnie prawie każdy, mimo to nie jest wcale teraz bezproblemowo wybrać niesamowity serwis z grami i poradami do nich, który z chęcią będzie się odwiedzać. Nie za każdym razem bowiem tego typu strony są zrobione przejrzyście. Taka strona musi też koniecznie być bardzo często uzupełniana o nowości i perfekcyjnie prowadzona, co zazwyczaj nie jest tak łatwe, jak zazwyczaj może się zdawać.

Czytaj dalej

Jak zrobić wyjątkowe fotografie z powietrza

Ile razy było tak, iż chcieliśmy żeby nasz film miał również ujęcia robione z góry, ponieważ pragnęliśmy pokazać jak fajnie wygląda jakiś napis wykonany z kwiatów, lub zwyczajnie chcieliśmy uwiecznić wielość tłumu, która z nami była? Dziś to wszystko jest możliwe, a co więcej mamy szansę to osiągnąć bez żadnego trudu. Wystarczy, iż zaopatrzymy się w odpowiednie narzędzie, które zasilane jest niewielkimi silniczkami oraz jednocześnie kierowane jest zdalnie z ziemi.

Czytaj dalej

gry komputerowe – zobacz